Walentynki w naszej szkole

Niemało pracy wykonał Samorząd Uczniowski w walentynki! Pękająca w szwach poczta walentynkowa ledwo zmieściła ogrom laurek, rysunków i upominków dla uczniów i pracowników naszej szkoły. Przedstawicielki samorządu, wcielając się w role listonoszek, wręczyły miłe podarki wszystkim szczęśliwcom: od przedszkolaków, po najstarsze klasy oraz dumnych opiekunów. Gesty życzliwości, przyjaźni i miłości widać dziś było na każdym metrze kwadratowym szkoły, a kolor czerwony zdominował korytarze, sale lekcyjne, a także gabinety pracowników administracyjnych i obsługi szkoły. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję „Czerwony ma szczęście” oraz życzymy, by miłość, przyjaźń i wzajemna życzliwość towarzyszyły nam każdego dnia!