Eko wiosenny pokaz mody

Świetlica szkolna serdecznie zaprasza do udziału w wiosennym pokazie mody, który odbędzie się 22.04.2024 r. o godz. 10.00 w świetlicy szkolnej (sala nr 2).
Zadaniem uczestników będzie wykonanie stroju w wiosennej kolorystyce (np. nakrycie głowy, spódnica, sukienka, koszulka, spodnie itp.)

ZACHĘCAMY DO WYKORZYSTANIA W TWORZENIU STYLIZACJI MATERIAŁÓW EKOLOGICZNYCH ORAZ TAKICH KTÓRE MOGĄ ZOSTAĆ PODDANE RECYKLINGOWI.

Cele konkursu:
-rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych oraz wrażliwości artystycznych u dzieci w wieku szkolnym,
-rozbudzenie wyobraźni i zachęcanie do wypowiedzi w formie przestrzennej,
-wykorzystanie materiałów przyrodniczych w projektowanych strojach,
-uwrażliwienie dzieci na piękno wiosennej przyrody,
– rozbudzanie do postawy dbałości o planetę

Kryteria oceny:
zgodność z tematyką, oryginalność stroju, pomysłowość, estetyka wykonania, sposób wykonania stroju.

Ocena:
Konkurs polega na przedstawieniu stylizacji wiosennej (dowolność zastosowanych materiałów)
– dziecko jako model/modelka ma za zadanie zaprezentować stylizację wiosenną na przygotowanym przez organizatorów wybiegu.
Organizator zapewnia podkład muzyczny w trakcie prezentacji.

ORGANIZATORZY BĘDĄ OCENIAĆ NIEPOWTARZALNOŚĆ ORAZ INWENCJĘ TWÓRCZĄ  WYKONANEGO STROJU, FRYZURY ORAZ DODATKÓW, ZE SZCZEGÓLNYM ZWRÓCENIEM UWAGI NA PROEKOLOGICZNE PODEJŚCIE.

WARUNKIEM UCZESTNICTWA W POKAZIE MODY JEST ZGŁOSZENIE KANDYDATURY DZIECKA ZA POŚREDNICTWEM DZIENNIKA DO WYCHOWAWCÓW ŚWIETLICY DO DNIA 15.04.2024 r.

WYKONANY STRÓJ DZIECI PRZYNOSZĄ ZE SOBĄ W DNIU POKAZU (22.04.2024) DO SALI NR 2.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Organizatorzy: