II Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Sztuka relacji w poezji”

W dniu 26 marca trzech uczniów z klas 1-3 naszej szkoły wzięło udział w II Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Sztuka relacji w poezji”, który miał miejsce w Szkole Podstawowej nr 28 w Rzeszowie. Reprezentantami naszej szkoły byli Małgorzata Opalińska z klasy 1b, Aleksandra Banaszek z klasy 2c oraz Lena Kłudka z klasy 3c. Konkurs miał na celu rozwijanie zainteresowań poetyckich dzieci, uwrażliwienie na piękno poezji oraz umożliwienie młodym recytatorom zaprezentowania swoich zdolności literackich szerszemu gronu odbiorców. Młodzi artyści z wielkim zaangażowaniem zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami publiczności, w tym także rodziców obecnych na wydarzeniu.

Z radością informujemy, że uczennica Lena Kłudka zdobyła I miejsce w kategorii klas 3, a Aleksandra Banaszek zajęła III miejsce w kategorii klas 2. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy im dalszych sukcesów w ich artystycznej drodze!