Święto Edukacji Narodowej w naszej szkole

14 października obchodziliśmy wspólnie Dzień Edukacji Narodowej – doroczne święto nauczycieli, wychowawców oraz pozostałych pracowników szkół i przedszkoli. Dzień ten był szczególny dla wszystkich osób związanych z oświatą, w tym także naszych uczniów i ich rodziców. Z tej okazji dzieci z klas 2b i 5a pod nadzorem pań Katarzyny Sanockiej i Ilony Bojdy oraz pana Jakuba Koguta przygotowali krótki program artystyczny, by wyrazić wdzięczność za trud edukacji. Swój talent aktorski zaprezentowali również rodzice uczniów klasy 2b, którzy wraz z panią Katarzyną Sanocką przygotowali krótki skecz pt. „Wywiadówka”. Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor Dorota Kozioł, która wraz z panią wicedyrektor Jolantą Pyziak złożyła życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, zaś tym wyróżniającym się szczególnymi osiągnięciami w pracy, wręczyła Nagrody Dyrektora Szkoły.

Po części artystycznej uczniowie udali się do klas, by złożyć życzenia swoim pedagogom.