Dzień Gier Planszowych

Jesienne wieczory coraz bardziej się przedłużają… dlatego też 15.10.2021 r. Samorząd Uczniowski zaaranżował w naszej szkole Dzień Gier Planszowych! Na każdej lekcji uczniowie mieli okazję uczyć się przez zabawę! Niektórzy nauczyciele wprowadzali na swoich przedmiotach elementy grywalizacji lub grali w gry edukacyjne, uczniowie przynosili na zajęcia z wychowawcą swoje ulubione gry planszowe, a niekiedy tworzyli nawet własne gry! Dzień minął nam bardzo przyjemnie! Niewątpliwie, było to doskonałe przedłużenie świętowania Dnia Edukacji Narodowej.

Mamy nadzieję, że obchodzony Dzień Gier Planszowych sprawi, iż nasi uczniowie (a także ich rodzice) wykorzystają pomysł na jesienne oraz zimowe wieczory i w twórczy sposób zadbają o więzi w swoich rodzinach.