Pierwszy Dzień Wiosny

Kto powiedział, że wiosnę można witać tylko przez jeden dzień? Po emocjonującym „Dniu bez plecaka” i wielu innych aktywnościach, które odbyły się w pierwszy dzień wiosny w klasach, w piątek nadszedł dzień wypędzania zimy. Uczniowie klasy 2a i 3b zrobili to w formie przedstawienia pt. „Powitanie wiosny”, na koniec którego wszystkie klasy 1-3 odśpiewały wspólnie piosenkę pt. ”Wiosna, ach to ty”.
Po występie nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród uczniom, którzy otrzymali wyróżnienia w odbywających się ostatnio konkursach. Były to: Szkolny konkurs matematyczny dla klas 2, Szkolny konkurs matematyczny dla klas 3, Alfik matematyczny, Międzynarodowy konkurs plastyczny „Logo do projektu ETwinning” oraz Szkolny konkurs ortograficzny dla klas 3.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!