Mamy wygraną w XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ SŁOŃCE, WODA I PRZYGODA”

W tym roku szkolnym uczniowie z naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ SŁOŃCE, WODA I PRZYGODA” pod hasłem: „Żeglarska wyprawa może być ciekawa”. Nasi wychowankowie z klas 1-3 wykonali wiele ciekawych prac plastycznych. Niestety z całej szkoły mogliśmy wybrać tylko zaledwie sześć najładniejszych wg szkolnej komisji prac.

Mamy zaszczyt pochwalić się bardzo dobrą wiadomością, że z pośród kilkuset prac, które napłynęły do organizatorów konkursu, nasza uczennica Anna Nazarenko z kl. 3A otrzymała I nagrodę.

Ogromnie cieszymy się tym sukcesem. Jednocześnie dziękujemy naszym Uczniom, którzy wzięli udział w tym konkursie, za wysiłek włożony w przygotowanie prac plastycznych.

Gratulujemy uczestnikom, a szczególnie naszej Ani i życzymy dalszych sukcesów!!!