Poczta walentynkowa i „czerwona” akcja Samorządu Uczniowskiego

Walentynki coraz bliżej… To szczególny dzień, w którym chcemy powiedzieć tym, którzy są dla nas ważni, co do nich czujemy. I chociaż wypadają w pierwszy dzień ferii Samorząd Uczniowski z tej okazji zaprasza do udziału w dwóch zabawach!
Po pierwsze zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby okazać komuś swoją sympatię, obdarowując go „walentynką” – za pośrednictwem aplikacji Teams możesz „wysłać walentynkę” przez pośrednictwo p. Małgorzaty Oczoś, a zostanie ona później opublikowana w specjalnym wydaniu naszej szkolnej gazetki!
Po drugie… 11.02 (piątek) w sposób szczególny przemyślmy nasz ubiór – jeśli ubierzemy się z wyraźnym czerwonym akcentem, to będziemy zwolnieni z odpowiedzi ustnych i niezapowiedzianych kartkówek :).
Zapraszamy do udziału w zabawach!