Konkurs „Alfik Matematyczny”

W dniu 24.11.2021 w naszej szkole odbył się ogólnopolski konkurs matematyczny Alfik Matematyczny Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste. W naszą szkołę reprezentowało 63 uczniów z wszystkich klas szkoły podstawowej. Na wyróżnienie z najwyższe wyniki w ww. konkursie zasługują Klasa I Paweł Szczęch i Miłosz Kumor (24 miejsce w województwie) Klasa II Mateusz Puzio (6 miejsce w województwie) i Aleksandra Rybka (9 miejsce w województwie) Klasa III Mateusz Lipiór (8 miejsce w województwie) i Julia Kryńska (10 miejsce w województwie) Klasa IV Filip Tymowicz (5 miejsce w województwie) i Szymon Rzepecki (8 miejsce w województwie) Klasa V Dominik Puzio (1 miejsce w województwie) i Lena Czachor ( 7 miejsce w województwie) Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.