Nowy numer „Naszej 26”

Pierwszy tydzień ferii za nami, być może nuda już zaczyna Wam doskwierać… zatem może warto sięgnąć do naszej szkolnej gazetki? 🙂

ZOBACZ!

A w niej:
– matematyczne zagwozdki od pani Ani;
– wskazówki pani Moniki jak zadbać o zdrowy kręgosłup;
– ciekawostki o nadchodzących dniach nietypowych oraz kilka ważnych słów o różnych formach przemocy od pani Kingi – naszej szkolnej pani psycholog;
– fotorelacja i podziękowanie z udziału naszej szkoły w akcji Fundacji Mary’s Meals;

Pani Małgosia przypomina, że gazetka szkolna jest otwarta na Wasze – uczniowskie teksty, pomysły! Twórzmy tę gazetkę całą społecznością! Macie jakieś pasje? Hobby? A może piszecie opowiadania, wiersze? A może dotknął Was jakiś problem i macie ochotę napisać o własnych przemyśleniach?
To, jak dalej będzie wyglądać NASZA26, w dużej mierze zależy od Was – kochani Uczniowie! Następny numer w kwietniu 🙂 .