Podsumowanie konkursów muzycznych

Dnia 12.01.2023 roku, Hanna Słyś, uczennica kl. Va, reprezentowała naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Tradycyjnych Kolęd i Pastorałek organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 23 w Rzeszowie. Hanna wykonała kolędę „Mizerna cicha”. Za swoją prezentację została nagrodzona przez Jury wyróżnieniem. Serdecznie gratulujemy!

Uczniowie naszej szkoły w I semestrze brali udział w sumie w 4 konkursach muzycznych:
22.10.2022 – Konkurs Polskiej i Obcojęzycznej Piosenki Religijnej „Laudate Deum” (organizator: Zespół Szkół Ogólnokształcących ss. Prezentek w Rzeszowie)
01.12.2022 – Szkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „Singing is my cup of tea” (SP nr 26, organizacja p. Sylwia Maj-Furtyk)
05.01.2023 – Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek (SP nr 26, organizacja p. Łukasz Kobiałka)
12.01.2023 – Międzyszkolny Konkurs Tradycyjnych Kolęd i Pastorałek (organizator: SP nr 23 w Rzeszowie)

Wszystkim uczestnikom i laureatom jeszcze raz gratulujemy!