Uwaga, uwaga… „Dzień Zakochanych” tuż, tuż!

Tradycyjnie już Samorząd Uczniowski zaprasza do udziału w „Poczcie walentynkowej”. W holu szkoły, pod tablicą Samorządu Uczniowskiego została przygotowana specjalna skrzyneczka, do której można wrzucać swoje walentynki. Można je wykonać samodzielnie lub skorzystać z „gotowca”. Pamiętaj, żeby na kartce napisać jej adresata, czyli do kogo ta walentynka ma trafić (imię i nazwisko, klasa). Nie musisz się jednak podpisywać! Możesz być „Walentym” lub „Walentynką”! :). Skrzyneczka będzie dostępna do 13.02! Masz tydzień!

14 lutego – w walentynki – przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego dostarczą kartki do właściwych osób. Mamy nadzieję na dobre wspomnienia!

Niech ta akcja przyczyni się do okazania sobie nie tylko miłości, ale i zwykłej sympatii, życzliwości :).