Turniej wiedzy

Dnia 22 marca odbył się w naszej szkole II Szkolny Turniej Wiedzy. Było to wydarzenie pełne emocji i zdrowej rywalizacji, w którym uczniowie z różnych klas zmierzyli się w sześciu kategoriach:

• Mistrzowie Wiedzy Ogólnej: Uczestnicy wykazali się ogólną wiedzą, rywalizując w grze przypominającej popularny teleturniej “1 z 10”.
  • Mistrzowie Matematyki: Zadania matematyczno-logiczne były prawdziwym wyzwaniem, gdzie tylko najlepsi mogli zdobyć tytuł mistrza.
  • Mistrzowie Zdrowego Stylu Życia: Wiedza z zakresu ekologii, przyrody oraz sportu została poddana próbie, a także odbyły się rozgrywki sportowe.
  • Mistrz Czytelnictwa: Quiz z lektur szkolnych pozwolił uczniom wykazać się znajomością literatury.
  • Mistrzowie Kreatywności: W tej kategorii uczniowie tworzyli dzieła sztuki przy dźwiękach muzyki góralskiej oraz w klimacie “viva las Vegas”.
  • Mistrzowie Języków: To kategoria, w której uczniowie mieli okazję wykazać się znajomością języków obcych.

Turniej zakończył się uroczystym rozdaniem przechodnich pucharów i dyplomów przez Panią Dyrektor, co było pięknym zwieńczeniem dnia pełnego nauki i zabawy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za zaangażowanie w rozwijanie pasji i wiedzy. Dzień był pełen pozytywnych wrażeń. Pokazał też, że nauka może być przyjemna!